Množstevní slevy: až do 55%
Přihlášení / Registrace
 
 

ZÁKAZNICKÝ ÚČET

Všechno o zákaznickém účtu a o ochraně údajů


OTÁZKA: Jaké výhody má registrace a vytvoření zákaznického účtu?
ODPOVĚĎ: Zřízení zákaznického účtu je zdarma a díky účtu je možné prohlížet historii objednávek. Je možné zkontrolovat stav aktuální objednávky nebo znovu objednat některou z předchozích objednávek. Zároveň je možné objednávku stornovat, pokud ještě nebyla zařazena do výroby a následně, pokud nastane změna je možné danou objednávku nanovo odeslat bez toho, aby ji bylo potřebné znovu zadat do systému přes creator.

OTÁZKA: Zapomenuté heslo, jako dále postupovat?
ODPOVĚĎ: Pokud zákazník zapomněl heslo, může získat nové kliknutím zde. Nové heslo bude zasláno na registrační email zákazníka.

OTÁZKA: Jako jsou zabezpečené osobní údaje zákazníků? Jsou poskytovány třetím stranám?
ODPOVĚĎ: Všechny osobní údaje jsou samozřejmě starostlivě uchovány. Osobní údaje zákazníka jsou použité výhradně jenom na vyhotovení objednávky, expedici objednávky a doručení objednávky. V rámci přepravy a doručení objednávky, můžou být osobní údaje odevzdány našemu partnerovi – kurýrní společnosti. Osobní údaje zákazníka nikdy nejsou odevzdány třetím stranám pro žádné jiné účely, například marketingové účely.

OTÁZKA: Jako Shirtinator ochraňuje osobní údaje zákazníka?
ODPOVĚĎ: Osobní údaje zákazníka jsou chráněné nejnovější technologii pomocí přenosu SSL - Secure Socket Layer, který pracuje 128-Bitovým šifrováním. Údaje, které jsou šifrovány pomocí SSL – jako jméno, adresa, číslo platební karty nebo bankovní spojení, nemůžou být identifikovány třetími stranami. Abychom předešli hackerským útokům na údaje zákazníka, jsou tyto uloženy na servery, který není připojený na internet. Zákazník může přispět k ochraně svých osobních údajů tím, že nedá nikomu Shirtinator heslo.

OTÁZKA: Jako postupovat při problému se zákaznickým účtem?
ODPOVĚĎ: Pokud by se v případě objednávky nebo zákaznického účtu objevili problémy, kontaktujte nás prostřednictvím Kontaktního formuláře nebo na email: info@shirtinator.cz

OTÁZKA: Jako je možné zrušit zákaznický účet?
ODPOVĚĎ: Zrušení zákaznického účtu vykonáme v našem systému. Stačí nás kontaktovat prostřednictvím emailu: info@shirtinator.cz s požadavkem o zrušení účtu. Zrušení účtu je bezplatné.