Množstevní slevy: až do 55%
Přihlášení / Registrace
 
 

PROVOZOVATEL

O společnosti Shirtinator

Chceš být stále IN? Máš v oblibě originální trička s úletovými obrázky? Tak si vytvoř vlastní! Je tu Shirtinator.cz – internetový obchod, ve kterém si můžeš vytvořit tričko, které Ti sedne a které budeš nosit jedině Ty! Potěš kámoše nebo kámošku a překvap je super tričkem, které vytvoříš jedině jim.

 

Společnost Shirtinator nabízí svým zákazníkům možnost vyrobit si originální tričko s potiskem podle vlastní fantazie prostřednictvím internetu. Specializací firmy je individuální potisk triček, mikin a dalšího doplňkového textilu, stejně jako potisk dárkových předmětů

Shirtinator neustále zkvalitňuje služby pro individuální i firemní zákazníky nejen investováním do moderní tiskařské techniky. Jednotlivcům i společnostem nabízí zajímavý partnerský program, díky kterému mohou provozovat svůj vlastní internetový obchod. Partneři na svých stránkách nabízejí trička a dárky podle vlastního návrhu nebo s připravenými motivy. Shirtinator jim zajistí všechno potřebné, od přijetí objednávky až po její doručení. Partner vydělává na vlastní kreativitě a šikovnosti tak, že z každého prodaného kusu získává zajímavé provize.


Společnost je aktivní na několika evropských trzích včetně Slovenska, Německa a České republiky. Shirtinator má v celé Evropě více než 500 000 spokojených zákazníků, kteří si zboží objednávají prostřednictvím internetových obchodů na stránkách www.shirtinator.sk, www.shirtinator.cz, www.shirtinator.de a www.shirtinator.com.

Provozovatel online obchodu shirtinator.cz je:

Shirtinator AG

Infanteriestrasse 19/Geb.03

80797 Mnichov

Německo

IČ DPH: CZ682858017

zapsaná na úředním soudě Mnichov, HRB 167849

 

 

web: www.shirtinator.cz
e-mail: info@shirtinator.cz